Categories
 
 
 
 
 
necklaces
 
 
medailony-gravir-personalizovane-zlata-retiazka.png
 
 
more categories

necklaces

Order by: Ascending order
Display #:
 
 
 


V Greg & Rich vieme, že hľadáte niečo výnimočné. Buď si môžete vybrať medailón s nápisom „nebojím sa“, ktorý je naším signifikantným šperkom. Alebo si môžete nechať na prívesok vygravírovať vlastný text a získať originálny zlatý medailón z našej dielne. Používame vlastný font a text s Vami konzultujeme. Dostanete vizualizáciu s návrhom, ako bude Váš osobný šperk vyzerať. Zlatý prívesok - s menom, dátumom, iniciálkami alebo „šifrou“, ktorej budete rozumieť iba Vy – bude jediný na svete.

Zlatý prívesok s diamantmi je o niečo masívnejší, „čistý“ zlatý prívesok, je tenší subtílnejší, takže nech sa páči si môžete vybrať, čo Vám vyhovuje viac..

 
 
Gold chain matters

Na zlatej retiazke s príveskom od G&R teda určite. Zlatá retiazka, na ktorej je prívesok zavesený, je totiž tiež premyslená. Chceli sme, aby bola čo najjemnejšia, no zároveň kvalitná a pevná. (A nebolo to ľahké,  požadovanú kvalitnú zlatú reťazovinu pre nás vyrábajú v Nemecku.) A keďže na každom detaile záleží, retiazku z bieleho, ružového aj žltého zlata sme vyberali tak, aby sa do nej nositeľke nezamotávali vlasy.

 
 
Two jewells in one

Malý milý bonus je, že každú zlatú retiazku s príveskom od Greg & Rich môžete nosiť na dva spôsoby. Buď samozrejme zlatým medailónom dopredu alebo si ju otočiť nechať vyniknúť zapínanie. S tým, sme sa totiž tiež pohrali. Na zapínaní je zlatá platnička s našim logom a retiazka je zakončená guľôčkou červeného koralu (ten chráni pred "urieknutím" a keby ste na naň neverili, tak len tak pre istotu:). Zlatá retiazka má predlžovací krúžok, takže ju môžete nosiť v dvoch dĺžkach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version